Close
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

کشو پول فروشگاهی

کشوی پول فروشگاهی

با پیشرفت فناوری‌های مختلف همه به دنبال حذف پول نقد و استفاده‌ی هر چه بیشتر از کارت‌های بانکی در معاملات خود هستند. اما سهولت استفاده از پول نقد و کارآیی آن اجتناب ناپذیر است. کشوی پول یکی از تجهیزات نگه داری پول نقد می‌باشد. به زبان ساده‌تر کشوی پول فروشگاهی، یک مخزن قابل حمل و جابه جایی است، که برای حفظ امنیت، جلوگیری از سرقت و همچنین دسته بندی کردن اسکناس و سکه در فروشگاه‌ها استفاده می‌شود.

چرا از کشوی پول استفاده می‌کنیم؟

شاید سوال خیلی از شماها این باشد، که اصلا چرا از این جعبه یا سخت افزار پر کاربرد باید استفاده کرد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا دلایل و مزایای استفاده از آن را بیان کنیم.

بالا بردن امنیت پول‌ها

کشوهای پول با کیفیت و محکم ساخته شدند، تا به شما این اطمینان را بدهند که هیچ کس نمی‌تواند به راحتی به آنها نفوذی داشته باشد‌. علاوه بر آن، شما می‌توانید به وسیله‌ی یک قفل اضافه‌تر که به خود کشوها متصل هستند، پول‌های فروشگاهی را به سیستم اصلی خودتان متصل کنید. تمام این ویژگی‌هایی که ذکر کردیم، امکان سرقت را کاهش می‌دهند.

مدیریت درست وجوه نقدی

از دلایل عمده عدم کارایی بالا در فروشگاه‌ها، مدیریت نامناسب وجه نقد است. با کنترل داخلی بر تمام کشوه‌های فروشگاهی نه تنها کارایی و سود کسب و کارها افزایش پیدا می‌کند، بلکه همه‌ی سوابق حسابرسی هم ثبت می‌گردند. در صندوق‌های فروشگاهی کامپیوتری هم هر لحظه سیستم به شما گزارش می‌دهد که چقدر پول داخل کشو موجود می‌باشد.

چند نوع کشوی پول در بازار موجود است

به طور کلی کشوهای پول بسته به نوع کاربردشان به دو دسته‌ی الکترونیکی یا مکانیکی تقسیم می‌گردند:

کشوی پول مکانیکی

صندوق‌های پیشرفته‌ای که دارای یک کلید می‌باشند، را کشوی پول مکانیکی می‌گویند. این نوع کشوها گزینه‌ای بسیار مقرون به صرفه هستند. باز و بسته کردن این کشوها به صورت دستی می‌باشد. برخی از کشوهای مکانیکی دارای یک کابل هستند، تا بتوانند به صندوق فروشگاهی وصل گردند.

کشوی پول الکترونیکی

کشوهای الکترونیکی به صورت خیلی مستقیم یا غیر مستقیم به سیستم فروشگاهی وصل می‌شوند و از رایج‌ترین و محبوب‌ترین کشوهای پول به حساب می‌آیند، که خود به سه مدل: کشوی پول مبتنی بر چاپگر، کشوی پول usb، کشوی پول سریال (Rs232) تقسیم می‌گردند.

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید لیست

کشو پول مدل 410-ECH

به علت نوسانات بازار و اطلاع از قیمت دقیق محصولات لطفا با ما تماس بگیرید. _کشوی پول 4 خانه  _بدنه مقاوم و فلزی _رنگ مشکی _دارای بهترین کیفیت
0 تومان

کشوپول مدل ECH-410

به علت نوسانات بازار و اطلاع از قیمت دقیق محصولات لطفا با ما تماس بگیرید. _کشوری پول 4 خانه  _رنگ سفید _دارای بهترین قیمت _بالاترین کیفیت
0 تومان

نیم کشو پول

به علت نوسانات بازار و اطلاع از قیمت دقیق محصولات لطفا با ما تماس بگیرید. _بدنه مقاوم و فلزی _در دو رنگ سفید و مشکی _دارای گارانتی _قابلیت اتصال به فیش پرینتر
0 تومان