Close
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

گیت فروشگاهی RF

گیت امنیتی RF یکی از تکنولوژی های گیت دزدگیر فروشگاهی است که محبوبیت زیادی در میان صاحبان فروشگاه ها دارد. دلیل پرطرفدار بودن گیت RF را میتوان قیمت بسیار مطلوب آن در مقایسه با سایر مدل گیت ها و تنوع تگ و لیبل های امنیتی RF دانست. گیت های RF کاربرد گسترده ای در فروشگاه هایی نظیز:

  • کتابفروشی ها و انتشارات
  • پلاسکو 
  • هایپرمارکت 
  • فروشگاه های پوشاک
  • کیف و کفش
  • کتابخانه ها

دارد اما تنها عیب این مدل گیت فروشگاهی را میتوان عدم پوشش دهی کالاهای فلزی دانست لذا پیشنهاد میشود در فروشگاه های لوازم الکترونیکی و دارای اجناس فلزی از گیت های فروشگاهی AM استفاده کنید ولی در سایر فروشگاه ها عملکرد بسیار مطلوبی دارد.

 

نکات مهم هنگام خرید گیت فروشگاهی RF

متناسب با عرض درب خروجی فروشگاه و اینکه فقط از تگ یا لیبل و یا تلفیقی از آنها برای اجناس فروشگاه به کار برده شده است میتوان از گیت های امنیتی RF به صورت تک آنتن، دو آنتن و سه یا چند آنتن استفاده کرد که هر کدام از آنها نیز نتناسب با مدلی که دارند دارای فاصله گیرایی مشخصی هستند.

 

گیت دزدگیر فروشگاهی RF به صورت تک آنتن

گیت های تک آنتن RF، دارای یک بورد الکترونیکی RF RXTX هستند که هم به صورت گیرنده و هم فرستنده عمل میکنند که برای لیبل های امنیتی تا 70 سانتیمتر و برای تگ های امنیتی سخت تا 100 سانتیمتر در طرفین دستگاه را پوشش میدهند لذا استفاده تک آنتن در کنار درب خروجی، درصورت استفاده از لیبل های امنیتی یا تلفیق تگ و لیبل تا 70 سانتیمتر و برای تگ 100 سانتیمتر ولی در صورت به کارگیری تک آنتن در وسط درب خروجی، میتوان برای عرض درب بین حداقل 100 سانتیمتر تا حداکثر 130 سانتیمتر به کار برد (متناسب با استفاده از تگ یا لیبل).

 

گیت دزدگیر فروشگاهی RF به صورت جفت آنتن

 برای عرض درب خروجی بین 100 سانتیمتر برای لیبل امنیتی تا 130 سانتیمتر برای تگ امنیتی سخت میتوان از گیت فروشگاهی جفت آنتن RF DUAL-V8 استفده کرد که یک آنتن به صورت گیرنده و یک آنتن به صورت فرستنده عمل میکند.

مدل دیگری از گیت RF، مدل RF MONO-V8 است که نسبت به RF DUAL-V8 قیمت پایین تری دارد ولی فاصله گیرایی بین دو آنتن 90 سانتیمتر برای لیبل های امنیتی و 110 سانتیمتر برای تگ های سخت می باشد.

 برای عرض درب خروجی بزرگتر از 130 سانتیمتر پیشنهاد میشود از گیت های فروشگاهی RF به صورت سه یا چند آنتن (متناسب با عرض درب فروشگاه و بودجه مد نظر) استفاده شود.

 

 

 

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید لیست