Close
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

گیت فروشگاهی am

گیت دزدگیر فروشگاهی با تکنولوژی am، یکی از مدل های گیت ضد سرقت فروشگاهی است که به دلیل دارا بودن فرکانس 58 کیلوهرتز، قابلیت شناسایی محصولات فلزی یک فروشگاه را دارد لذا این ویژگی موجب کاربرد گسترده تکنولوژی AM در فروشگاه هایی نظیر:

  • لوازم آرایشی و بهداشتی
  • هایپرمارکت
  •  فروشگاه های پوشاک
  • جواهر فروشی
  • کتابفروشی و لوازم تحریر
  • فروشگاه موبایل و لوازم الکترونیکی
  • پلاسکو
  • لوازم خانگی 

شده است. گیت های فروشگاهی AM بر اساس جایگاه نصب و متناسب با عرض درب خروجی و نوع محصولات فروشگاه، به سه دسته تک آنتن، جفت آنتن و چند آنتن تقسیم می شود.

 

گیت فروشگاهی am به صورت تک آنتن

گیت تک آنتن am معمولا در فروشگاه هایی با عرض درب خروجی بین 70 سانتیمتر تا 180 سانتیمتر به کار گرفته میشود. قابلیت شناسایی تک آنتن am از هر طرف دستگاه یکسان است که برای تگ های فروشگاهی تا 150 سانتیمتر از هر طرف و برای لیبل های فروشگاهی حداکثر 70 سانتیمتر است که به همین دلیل میتوانید تک آنتن را در وسط یا در کنار درب خروجی فروشگاه نصب کنید.

تک آنتن AM دارای یک بورد الکترونیکی TXRX است که به صورت هم فرستنده و هم گیرنده عمل میکند.

 

گیت فروشگاهی AM به صورت جفت آنتن

در فروشگاه هایی با عرض درب خروجی بین 150 سانتیمتر تا حداکثر 4 متر، میتوان گیت امنیتی AM به صورت جفت آنتن به کار برد. برای عرض درب بین 150 سانتیمتر تا 3 متر میتوان از دو آنتن AM که یکی به صورت فرستنده و دیگری به صورت گیرنده عمل میکند، استفاده کرد. در این حالت در بین جفت آنتن 180 سانتیمتر و در پشت هر آنتن 20 سانتیمتر قابلیت شناسایی تگ و لیبل های امنیتی را دارد.

برای فروشگاه هایی با عرض درب خروجی بین 3 متر تا 4 متر برای ضریب اطمینان بیشتر پیشنهاد میشود که گیت دزدگیر فروشگاهی AM به صورت سه آنتن را خریداری کنند اما گاهی مالکان فروشگاه تمایلی به قرارگیری گیت در وسط درب و مسیر رفت آمد مشتریان ندارند. در این مواقع گیت فروشگاهی AM با بورد RXTX به آنها پیشنهاد میشود که هر آنتن دارای یک بورد اکترونیکی TXRX است که 1.5 متر در پشت هر آنتن و در مابین گیت ها حداکثر تا 2.5 متر قابلیت شناسایی محصول را دارند.

نکته ای که در هنگام خرید سیستم جفت آنتن TXRX باید در نظر داشت این است که برای محصولات فروشگاه حتما باید تگ امنیتی سخت به کار برده شود.

در فروشگاه هایی با عرض درب خروجی بین 3 متر تا 4 متر که از لیبل های امنیتی یا تلفیقی از تگ و لیبل برای محصولات خود استفاده میکنند. باید از گیت امنیتی فروشگاهی AM به صورت سه آنتن استفاده کنند.

 

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید لیست

جفت آنتن "باریک "طرح پارتارک AM با برد MONO

فروشگاه های کوچکی هستند که ممکن است با وجود آنتن نویز شدیدی پیدا کنند . ما برای رفع این مشکل آنتی با عرض کم (30*150) طراحی کردیم . تنها تفاوت این آنتن با دیگر آنتن ها در ابعاد بدنه آنتن می باشد و از لحاظ برد و عملکرد گیرایی و حساسیت آنتن هیچ تفاوتی با سایر آنتن ها ندارد . با خرید این مدل آنتن می توانید بهترین عملکرد با ارزان ترین قیمت را در اختیار داشته باشید .
3,600,000 تومان

جفت آنتن طرح آلینا AM با برد DUAL

فروشگاهایی که به دلیل ارائه اجناس مرغوب رفت و آمد در آن ها زیاد است و تصمیم دارند که ورودی فروشگاه خود را به صورت کاملا بزرگ و باز طراحی نمایند ، می توانند از آنتن های AM اسپینر بدون محدودیت در تعداد و نصب ، کیفیت ، امنیت و زیبایی را برای فروشگاه خود تضمین نمایند.
7,500,000 تومان