Close
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

گیت فروشگاهی

زیر دسته را انتخاب کنید

گیت فروشگاهی، سیستمی است که با قرارگیری در محل درب خروجی فروشگاه، جهت ممانعت از سرقت اجناس به کار گرفته میشود. مطابق با نوع کالاهای فروشگاه و شناسایی محصولات، گیت های فروشگاهی به سه دسته تقسیم میشوند:

  • گیت AM
  • گیت RF
  • گیت RM 

هر کدام از این تکنولوژِی ها دارای لوازم جانبی گیت مخصوص به خود هستند به عنوان مثال شما نمیتوانید در فروشگاهی که گیت امنیتی RF به کار گرفته اید، از تگ های فروشگاهی AM استفاده کنید. همچنین عرض درب خروجی فروشگاه شما بسیار مهم است چرا که تعیین میکند چه تعداد گیت باید به کار گرفته شود زیرا هر گیت دارای فاصله شناسایی مشخصی است.

 

گیت فروشگاهی RF

این مدل گیت، به دلیل قیمت مناسب تر و همچنین تنوع تگ نسبت به سایر مدل های گیت های ضد سرقت بسیار پرطرفدار است اما در فروشگاه های دارای اجناس فلزی نمیتوان از این مدل گیت فروشگاهی استفاده کرد ولی در سایر فروشگاه ها دارای عملکرد مطلوبی است. گیت دزدگیر فروشگاهی RF کاربرد گسترده ای در فروشگاه های پوشاک، کیف و کفش، کتابخانه ها، پلاسکو، انتشارات و لوازم تحریری ها دارد.

 

گیت فروشگاهی AM

در فروشگاه هایی نظی لوازم الکترونیکی، موبایل، هایپرمارکت ها، پوشاک، فروشگاه های عینک و لوازم خانگی از گیت دزدگیر فروشگاهی AM استفاده میشود. این مدل گیت عملکرد بسیار خوبی در شناسایی اجناس فلزی یک فروشگاه دارد و دارای قیمت بالاتری به نسبت  گیت امنیتی RF است که به دلیل کاربر گسترده تر آن در فروشگاه های مختلف میباشد.

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید لیست

جفت آنتن "باریک "طرح پارتارک AM با برد MONO

فروشگاه های کوچکی هستند که ممکن است با وجود آنتن نویز شدیدی پیدا کنند . ما برای رفع این مشکل آنتی با عرض کم (30*150) طراحی کردیم . تنها تفاوت این آنتن با دیگر آنتن ها در ابعاد بدنه آنتن می باشد و از لحاظ برد و عملکرد گیرایی و حساسیت آنتن هیچ تفاوتی با سایر آنتن ها ندارد . با خرید این مدل آنتن می توانید بهترین عملکرد با ارزان ترین قیمت را در اختیار داشته باشید .
3,600,000 تومان