Close
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

پرینتر لیبل زن

پرینتر لیبل زن دستگاهی است که با چاپ بارکد و اطلاعاتی از محصول بر روی لیبل، موجبات سهولت و تسریع دسترسی خریداران و مصرف کنندگان به اطلاعات کالای مورد نظر را فراهم می نمایند.

لیبل پرینتر ها دارای سه مدل هستند:

  • رومیزی
  • تجاری
  • صنعتی

مدل رومیزی از رول با عرض 4 اینچ استفاده می کند و برای کسب و کارهای کوچک با حجم کاری کم مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل تجاری از رول بزرگتری نسبت به مدل قبلی استفاده می کند و کاربرد فراوانی در فروشگاه ها و مرکز تجاری با حجم کاری متوسط دارند.

مدل صنعتی دارای ابعاد بزرگ تر نسبت به دو مدل قبلی می باشد و برای چاپ لیبل با حجم کاری بالا و کارکرد در بازه های زمانی طولانی تر مورد استفاده قرار می گیرد.

نکته موجود در ارتباط با پرینترهای لیبل زن این است که از جوهر استفاده نمی کنند. این دستگاه ها از لحاظ مکانیزم چاپ لیبل به دو مدل حرارتی و مدل چاپ بوسیله ریبون تقسیم می شوند.

مدل حرارتی بوسیله حرارت مستقیمی که هد دستگاه بر روی کاغذهای مخصوص(حساس به حرارت) ایجاد میکند و فایل مورد نظر را انتقال می دهد. از مزایای آن می توان به هزینه پرینت پایین اشاره کرد اما ایرادی که بر این مدل دستگاه می توان گرفت، طول عمر پایین لیبل پرینت شده می باشد که پس از مدتی کم رنگ یا نسبتا محو می گردد.

مدل دیگر یعنی چاپ بوسیله ریبون بدین شکل عمل می کند که هد دستگاه بوسیله حرارتی که بر روی ریبون ایجاد میکند، جوهر را دریافت کرده و بر روی لیبل چاپ می کند که از مزایا آن می توان به ماندگاری بالا لیبل پرینت شده اشاره کرد.  

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید لیست

لیبل پرینتر DELTA 2120

این قیمت مربوط به تاریخ 98/09/20 می باشد.در صورت قطعی نمودن خرید با ما تماس بگیرید.
تماس بگیرید