Close
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

 لوازم جانبی گیت فروشگاهی از ملزومات فروشگاه هایی می باشد که دارای گیت های ضد سرقت فروشگاهی هستند. لوازم جانبی تاثیر مستقیم بر عملکرد دستگاه دارند بنابراین استفاده از نوع با کیفیت آن ها اهمیت بالایی برخوردار است که برای مدل های مختلف گیت فروشگاهی متفاوت است، به عنوان مثال برای گیت امنیتی فروشگاه به دو دسته برای تکنولوژی AM و RF تقسیم بندی می شود.

برای فروشگاه هایی که از گیت مدل AM استفاده می کنند شامل تگ صدفی AM ، تگ گلفی AM ، تگ پنسیل AM ، لیبل AM و تگ مثلثی(دلتا) AM که برای جداسازی آنها از محصولات از جداکننده تگ استفاده می گردد و از دیگر لوازم تگ عینک که از آچار تگ عینک برای باز کردن آن استفاده می شود. همچنین در محصولاتی مانند کالاهای الکترونیکی(نظیر موبایل ، لوازم خانگی و ...) و لوازم آرایشی از لیبل AM استفاده می شود که به صورت برچسب بر روی محصول قرار میگیرد که برای غیر فعال سازی آن از خنثی کننده لیبل AM استفاده می شود. در بعضی محصولات مانند کیف و کفش و برخی محصولات که نمی توان سوزن تگ به آنها متصل کرد از بند لنیارد متصل به تگ استفاده می شود. 

در فروشگاه هایی که از مدل RF استفاده می کنند می توان به تگ های RF  در مدل های صدفی ، گلفی و پنسیل اشاره کرد . همچنین لیبل RF که در فروشگاهایی مانند کتاب فروشی ها ، پلاسکوها و نیز بر روی کاهای کاغذی یا کارتنی در هایپرمارکت ها که برای غیر فعال سازی آنها از خنثی کننده لیبل RF استفاده می گردد. 

 

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید لیست

بند لندیارد

این قیمت مربوط به تاریخ 98/4/29 می باشد.در صورت قطعی نمودن خرید با ما تماس بگیرید.
تماس بگیرید

تگ پنسیل

تماس بگیرید

تگ صدفی

تماس بگیرید

تگ عینک

تماس بگیرید

تگ گلفی

تماس بگیرید

تگ مثلثی AM

به علت نوسانات بازار و اطلاع از قیمت دقیق محصولات لطفا با ما تماس بگیرید.
تماس بگیرید