Close
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

صندوق مکانیزه فروش

صندوق مکانیزه فروش سامانه ای الکترونیکی متشکل از یک صفحه نمایش لمسی که بوسیله نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی به کنترل و ثبت اطلاعات خرید و فروش روزانه فروشگاه ، موجودی کالاها و محاسبه هزینه ها در یک واحد صنفی می پردازد.

در واقع می توان گفت ابزاری است برای مدیریت بهتر فروشگاه ها که به وسیله آن صاحبان کسب و کارها با استفاده از اطلاعاتی که روزانه ، هفتگی ، ماهانه و سالانه از این سیستم بدست میاورند ، می توانند وضعیت فروشگاه خود را در هر لحظه بررسی کرده و بهترین تصمیمات را با مشاهده آمار و گزارشات دقیق بدست آمده اتخاذ نمایند.

شاید یکی از مزایای بسیار مهم و قابل توجه صندوق های فروشگاهی بهبود تجربه خرید از طریق افزایش سرعت پردازش و محاسبات است و از طرفی با ثبت اطلاعات خریداران می توانید مشتریانی که سابقه خرید از شما را داشته اند را بشناسید و با استفاده از اطلاعاتی نظیر شماره تلفن یا ایمیل ، آنها را از محصولات و خدمات جدیدتان مطلع کنید.

از دیگر مزایای مهم صندوق فروشگاهی می توان به افزایش نظم و دقت در امور کاری ، کاهش ضریب اشتباه به پایین ترین حد ممکن ، امکان شناسایی اقلام خاص و تهیه ی گزارشات مدیریتی اشاره کرد . با توجه به مزایای غیرقابل انکاری که از صندوق فروشگاهی گفته شد باید آن را سیستمی ضروری برای تمامی فروشگاه ها ازجمله هایپرمارکت ها ، فروشگاه های پوشاک ، لوازم الکترونیکی ، تالارها رستوران ها و غذا خوری ها ، فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی ، داروخانه ها و ...  دانست.

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید لیست

صندوق فروشگاهی مدل GREEN"قطعات انتخابی"

کامپیوتر جدید "گرین" که به صورت یک ALL IN ONE طراحی شده است این امکان را به مشتری می دهد که چینش قطعات و اسمبل به عهده خودش باشد.
تماس بگیرید

لب تاب Allinone

0 تومان