Close
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

سیستم فراخوان نوبت

زیر دسته را انتخاب کنید

سیستمی است که جهت کنترل و مدیریت بهتر در زمینه اتوماسیون و خدمات دهی استفاده می شود که به موجب آن، صف به مفهوم سنتی و فیزیکی حذف شده و نوبت دهی به صورت سیستمی الکترونیکی جایگزین آن شده است. استفاده از چنین سیستمی در فرآیند سرویس دهی علاوه بر تسریع و افزایش کیفیت خدمات، موجبات رضایت مشتریان و ارباب رجوع را فراهم می آورد. این سیستم ها به نوع تقسیم می شوند:

  • سیستم نوبت دهی (اتصال بوسیله سیم)
  • سیستم فراخوان نوبت (بصورت بی سیم)

نوع اول این سیستم ها متشکل از دستگاه stand (جهت صدور بلیط از آن استفاده می شود)، نمایشگر LED (نمایش شماره نوبت) ، یک keypad (در اختیار مسئول مرتبط جهت وارد کردن شماره نوبت افراد) و ماژول صوتی (جهت فراخوانی افراد) می باشد که همگی آنها به سویچ و تغذیه مرکزی متصل می شوند. عملکرد آن بدین شکل است که ابتدا مراجعه کننده جهت رزرو نوبت و تهیه بلیط ابتدا به دستگاه stand مراجعه کرده و سپس منتظر می ماند که کارمند مرتبط با خدمات مورد نظر وی، بوسیله دستگاه keypad کد نوبت او را در صفحه نمایشگر LED وارد کرده و سپس به باجه یا بخش مورد نظر مراجعه نماید. گاه فراخوانی بوسیله ماژول های صوتی و به صورت پیج کردن شماره افراد نیز صورت می گیرد. این مدل از سیستم ها در بانک ها، موسسات مالی، دفاتر خدماتی، کلیه ی ارگان ها و سازمان ها به یکی از ملزومات تبدیل شده و برای تکمیل فرآیند خدمات دهی استفاده می شوند. 

مدل فراخوان نوبت سیستمی بی سیم که در تمامی مکان هایی که نیازمند فراخوانی مشتریانشان، جهت تکمیل فرآیند سرویس دهی مانند کافی شاپ ها، رستوران ها، فست فود ها، مراکز تفریحی و درمانی هستند، طراحی شده است و اجزای آن از طریق بلوتوث یا wifi با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. این سیستم در مکان هایی که دارای تعداد مشتری بالا هستند و و فضایی جهت انتظار آنها ندارند استفاده می شود که ضمن جلو گیری از تجمع مشتریان در فضای مجموعه موجب ایجاد آرامش و سکوت بیشتری در محیط می گردد. کارکرد سیستم فراخوان نوبت بدین شکل است که پیجر هایی به مشتریان داده می شود، که فراخوانی آنها توسط keypad یا بوسیله نرم افزار بر روی کامپیوتر انجام می گردد. فراخوانی پیجر معمولا بسته به نوع و مدل آنها یا به صورت روشن شدن LED آنها و ایجاد لرزش می باشد یا بوسیله پخش ملودی مشتریان را آگاه می سازند و معمولا برد این دستگاه ها در محیط های باز بین 1000m تا 1200m پیش بینی می شود.

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید لیست

مخصوص رستوران ها ، فست فود ها

به علت نوسانات بازار و اطلاع از قیمت دقیق محصولات لطفا با ما تماس بگیرید.
تماس بگیرید

مخصوص مراکز پزشکی ، داروخانه ها ، بانک ها و ..

به علت نوسانات بازار و اطلاع از قیمت دقیق محصولات لطفا با ما تماس بگیرید.
تماس بگیرید