Close
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

خنثی کننده لیبل

خنثی کننده لیبل، دستگاهی است که در تمامی فروشگاه هایی که از گیت ضد سرقت استفاده کرده و برای کالاهای فروشگاه خود لیبل امنیتی به کار برده اند، یکی از ملزومات میباشد. این دستگاه جهت خنثی سازی لیبل های امنیتی متصل بر روی محصولات یک فروشگاه به کار برده میشود، زیرا در صورتی که لیبل متصل به کالا خنثی نشود، هنگام عبورمشتری از درب خروجی فروشگاه و گیت های ضدسرقت، باعث ایجاد آلارم در گیت شده و سبب آزرده خاطر شدن مشتری میگردد. 

عملکرد دستگاه بدین شکل است که هنگام نزدیک کردن لیبل متصل به کالا به دستگاه خنثی کننده، موجب قطع و غیرفعال سازی مدار داخل لیبل میشود و دیگر لیبل هنگام عبور از گیت های فروشگاهی، قابل شناسایی نیست.

 این دستگاه در محل صندوق فروشگاه قرار میگیرد و باید مراقب بود که به طور مستقیم در دسترس مشتریان نباشد چرا که ممکن است سبب سو استفاده سارقین گردد.

 

انواع خنثی کننده لیبل

خنثی کننده های لیبل به طور کلی دو دسته خنثی کننده AM و خنثی کننده RF تقسیم میشوند که همانطور که از نامشان مشخص است، خنثی کننده AM برای فروشگاهی با تکنولوژی گیت AM و خنثی کننده RF برای فروشگاه هایی که دارای گیت امنیتی RF هستند، به کار برده میشوند. به دلیل فرکانس متفاوت خنثی کننده های AM و RF، نمی توان از خنثی کننده AM جهت خنثی سازی لیبل RF و از خنثی کننده RF برای خنثی کردن لیبل AM استفاده کرد.

 

نکات مهم هنگام خرید خنثی کننده های لیبل

گاهی اوقات خریداران فقط به دنبال محصولات ارزان قیمت هستند به همین علت به موارد مهمی که باید در هنگام خرید خنثی کننده مناسب در نظر گرفت، توجهی نمی کنند، مواردی مانند: 

  • هم فرکانس بودن لیبل و خنثی کننده: باید برای خنثی سازی لیبل AM از خنثی کننده AM و برای لیبل RF  خنثی کننده RF استفاده کرد.
  • سرعت بالا در هنگام خنثی سازی: باید سرعت بالایی در خنثی سازی لیبل های امنیتی داشته باشد چرا که پایین بودن سرعت در تایم های شلوغ فروشگاه، موجب عدم رضایت مشتریان از خرید میشود.
  • قدرت بالا در خنثی سازی لیبل: این مورد علاوه بر کمک به سرعت غیر فعال سازی سبب خنثی شدن لیبل در فواصل بالاتر از سطح خنثی کننده شده و از طرفی قدرت دستگاه، موجب اطمینان خاطر صاحب فروشگاه از خنثی شدن لیبل میشود.
3 موارد در گرید 4 موارد در گرید لیست

خنثی کننده لیبل AM

خنثی کننده مدل AM در فروشگاه هایی نظیر لوازم آرایشی، فروشگاه های موبایل و لوازم الکترونیکی و سایر فروشگاه هایی که کالاهای فلزی و الکترونیکی دارند، استفاده میشود.
تماس بگیرید

خنثی کننده لیبل RF

دارای فرکانس رادیویی بوده و جنس آن از پاستیک فشرده است و در فروشگاه هایی نظیر پلاسکو، لوازم تحریری و کتابخانه ها که برای محصولات خود از لیبل RF استفاده کرده اند، به کار میرود.
تماس بگیرید