Close
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

جدا کننده تگ

جداکننده تگ یا مگنت تگ، وسیله ای است که جهت جداسازی تگ های امنیتی از محصولات یک فروشگاه به کار می رود. این وسیله فقط در مواقعی که برای کالاهای یک فروشگاه از انواع تگ امنیتی استفاده شده باشد، جزئی از ملزومات است، در غیر اینصورت اگر تنها از لیبل امنیتی برای محصولات استفاده شده باشد، به جداکننده تگ نیازی نیست.

جدا کننده های تگ انواع مختلفی دارند هر کدام با توجه به مدل های متنوع تگ ها، چه به لحاظ ظاهر تگ و چه تکنولوژِی AM یا RF به چندین دسته تقسیم میشوند اما جداکننده ارائه شده توسط تیک حساب برای تمامی تگ ها قابل استفاده است و تنها با خرید یک جداکننده نیاز فروشگاه خود را جهت جداسازی تگ ها برطرف میکنید. این جداکننده توسط شرکت اسپینر تولید شده و بین دو تکنولوژی AM و RF مشترک است.

 

جداکننده تگ یا مگنت تگ

 

 

ویژگی ها و چگونگی عملکرد جداکننده تگ

 

عملکرد جداکننده اسپینر به صورت مغناطیسی است بدین شکل که بوسیله آهنربای قوی و سایر اجزای درونی آن که در داخل آن وجود دارد یک میدان مغناطیسی قدرتمند ایجاد میکند و به محض قرارگیری تگ بر روی آن سبب باز شدن تگ و جداسازی آن از لباس میشود.

واحد قدرت جداکننده ها، گوس است که هرچه بیشتر باشد، قدرت جداکننده نیز بیشتر است و طبیعتا قیمت جداکننده نیز بالاتر میرود. جداکننده تگ اسپینر با قدرت 12500 گوس، قوی ترین جداکننده موجود در بازار میباشد و از طرفی بدلیل اینکه تولید داخل است، دارای قیمت مناسب تری نسبت به سایر جداکننده ها میباشد.

این جداکننده به دلیل جنس استیل آن، علاوه بر ظاهری زیبا و شکیل، بسیار محکم نیز است. 

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید لیست

جداکننده تگ

تماس بگیرید