Close
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

اتیکت قیمت فروشگاهی

اتیکت های قیمت فروشگاهی از جمله ملزومات هایپرمارکت ها و مراکز خرید میباشند که به عنوان تابلو نمایش قیمت، راهنمای مشتریان و نمایش تخفیف برای بخش های مختلف یک فروشگاه استفاده میشود.

استفاده از اتیکت قیمت با سایز مناسب و در مکان هایی در معرض دید مشتریان، موجب فروش بیشتر در محصولات یک فروشگاه خواهد شد اما باید توجه داشت که در قسمت هایی از فروشگاه و برخی محل های قرارگیری کالا، امکان استفاده از هر مدل اتیکت وجود ندارد بنابراین باید از اتیکت فروشگاهی متناسب با محل مورد نظر و محصولات موجود استفاده شود.

 

انواع اتیکت قیمت فروشگاهی

اتیکت های قیمت بر اساس محل مورد استفاده و مدل قرارگیری به چهار دسته تقسیم میشوند:

  • اتیکت گیره ای 
  • اتیکت ایستاده
  • اتیکت کاسه ای
  • اتیکت پایه کوتاه 
  • اتیکت آهنربایی

 

اتیکت قیمت گیره ای

این مدل اتیکت های قیمت، بسته به محل قرارگیری و اطلاعات کالا دارای ابعاد مختلفی هستند که سایزهای A6 - A5 - A4 - A3 برای این مدل اتیکت موجود است. همانطور که از نام آن مشخص است، بوسیله گیره به محل مورد نظر اتصال می یابد. جنس قاب این محصول از ABS است و دارای مقاومت و دوام بالایی میباشد.

 

اتیکت قیمت ایستاده

این اتیکت ها دارای پایه ای بلند مدل تلسکوپی قابل تنظیم است که ارتفاع آن 100 سانتیمتر میباشد. جنس محصول از پلی کربنات و آلومینیوم و در کنار محصولات و جزایر فروش به عنوان راهنمای مشتری و نمایش تخفیفات به کار برده میشود. ارتفاع این اتیکت قابل سفارشی شدن است و میتوانید هم ارتفاع پایه و همچنین ابعاد اتیکت را متناسب با آنچه مدنظرتان است، خریداری کنید.

 

اتیکت قیمت کاسه ای

برای بخش هایی از فروشگاه نظیر ظروف غذایی، خشکبار و آجیل بوسیله گیره متصل میشود و دارای ابعاد بسیار کوچک تری نسبت به سایر اتیکت های قیمت است. جنس این محصول نیز از ABS است و دارای دو سایز 85*120 و 56*80 میباشد و رنگ بندی نیز محصول سفارشی است. 

 

اتیکت قیمت پایه کوتاه 

این نوع اتیکت دارای چند مدل است که هر کدام کاربری و مدل قرارگیری خاص خود را دارند مثلا نوع سایز کوچک با پایه ی چرخشی به نام اتیکت یخچال نیز شناخته میشود چرا که قابلیت اتصال به یخچال را دارد و دارای سه پایه ی مربع، لوزی و دایره ای هستند و دارای قابلیت تنظیم در جهات مختلف را دارد. نوع دیگر سایز کوچک جهت ماهی نام دارد که پایه ی سوزنی آن قابلیت تنظیم در جهات مختلف را دارد. نوع آخر پایه مگنتی با آهنربای قوی با لولای چرخشی که جهت مورد نظر قابل تنظیم است. جنس آن از ABS بوده و بسیار مقاوم است.

 

اتیکت قیمت آهنربایی

دارای یک پایه آهنربایی قدرتمند است که به صورت افقی به زیر یا کنار قفسه ها متصل میشوند و به عنوان راهنمای مشتریان از قیمت و اطلاعات قفسه مورد استفاده قرار میگیرد. جنس ABS آن موجب شده مقاومت و ظرافت بالایی را داشته باشد، همچنین قابلیت سفارشی شدن رنگ را دارد. 

 

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید لیست