Close
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
جستجو

اتیکت قیمت فروشگاهی

اتیکت های قیمت فروشگاهی از جمله ملزومات هایپرمارکت ها و مراکز خرید میباشند که به عنوان تابلو نمایش قیمت، راهنمایی مشتریان و نمایش تخفیف برای بخش های مختلف یک فروشگاه استفاده میشوند.

استفاده از اتیکت قیمت با سایز مناسب و در مکان هایی در معرض دید مشتریان موجب فروش بیشتر در محصولات یک فروشگاه خواهد شد اما باید توجه داشت که در قسمت هایی از فروشگاه و برخی محل های قرارگیری کالاها امکان استفاده از هر اتیکتی با هر سایزی وجود ندارد لذا باید اتیکتی با سایز متناسب با آن مکان استفاده کنیم.

 

انواع اتیکت قیمت در فروشگاه:

  • اتیکت قیمت گیره ای 
  • اتیکت قیمت ایستاده
  • اتیکت قیمت کاسه ای
  • اتیکت قیمت آهنربایی
  • اتیکت قیمت پایه کوتاه
  • اتیکت قیمت گیره ای A5

 

 هر کدام از اتیکت های قیمت ذکر شده دارای سایز و نوع اتصال و محل قرارگیری متفاوت هستند. اتیکت قیمت گیره ای A5 و اتیکت قیمت گیره ای ساده تنها در سایز نمایشگر اطلاعات متفاوت هستند و با توجه به نوع گیره ای که دارند معمولا به میله قفسه ها و نیز محل های پروتئینی و لبنیاتی استفاده میشوند.

اتیکت های کاسه ای همانطور که از نامش مشحص است به ظروف محصولات متصل می شوند و معمولا زمانی که نیاز به اتیکت های کوچکتری نسبت به سایر مدل ها باشد، به کار برده میشوند.

اتیکت پایه کوتاه نیز دارای ابعادی کوچک میباشد و معمولا در کنار محصولات بر روی میز یا به اصطلاح جزیره فروش استفاده میشود.

اتیکت های ایستاده معمولا دارای ابعاد نمایشگر قیمت بزرگتر و همچنین ارتفاع بیشتری نسبت به سایر مدل های اتیکت هستند که در کنار محصولات و جزایر فروش و به عنوان راهنمایی مشتریان جهت اطلاع از محل محصولات استفاده میگردند.

مورد آخر اتیکت آهنربایی میباشد که بخش دارای آهنربای آن به زیر یا کنار قفسه های محصولات نصب میگردد و به صورت سر لاین در محل مورد نظر قرار میگیرد که راهنمای مشتریان جهت اطلاع از محل دقیق و قیمت محصول میباشد.

 

 

 

 

3 موارد در گرید 4 موارد در گرید لیست